تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۳۸ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / درخشش دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر در جشنواره پژوهش و فناوری اصفهان

درخشش دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر در جشنواره پژوهش و فناوری اصفهان

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر از درخشش محققان و پژوهشگران این واحد دانشگاهی در جشنواره پژوهش و فناوری استان اصفهان خبر داد.

حسین رحیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در خمینی‌شهر درباره درخشش محققان و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر اظهار کرد: این واحد دانشگاهی در پنجمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان ۶ عنوان برتر را کسب کرد.

وی افزود: در بخش کتاب تألیفی برتر، کتاب «آنالیز فوریه و معادلات با مشتقات جزئی ریاضی» نوشته سعید اخوان و در بخش پایان‌نامه‌ها، پایان‌نامه مهدی سدری با عنوان «طراحی کنترل PID پیش‌بین اسمیت بهینه‌شده با الگوریتم ژنتیک برای کنترل دمای گاز در ایستگاه تقلیل فشار» که با راهنمایی حامد خدادادی تدوین شده بود به‌عنوان پایان‌نامه ارشد با جذب بیشترین حمایت مالی از صنعت و شرکت رایان تحلیل سپاهان نیز به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان شناخته شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر از انتخاب انجمن علمی مهندسی پزشکی این واحد دانشگاهی به‌عنوان انجمن علمی ادبی و هنری برتر این جشنواره خبر داد و گفت: داود طغرایی دانشیار این واحد دانشگاهی با چاپ بیشترین تعداد مقاله با همکاری محققان سایر کشورها به‌عنوان پژوهشگر برتر فنی مهندسی استان اصفهان حائز بالاترین جایگاه پژوهشی شده است.

رحیمی از محمد هاشمیان عضو هیئت علمی گروه فنی و مهندسی این واحد دانشگاهی به‌عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی در گروه آموزشی فنی – مهندسی خبر داد و عنوان کرد: بین معاونان علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز علی حیدری معاون علمی این واحد دانشگاهی حائز رتبه برتر شد.

وی یادآور شد: علاوه بر این عنوان‌ها، داود طغرایی دانشیار رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر توانسته در فهرست دانشمندان یک درصد برتر ESI قرار گرفته و در بیست و یکمین هفته پژوهش و فناوری استان اصفهان نیز به‌عنوان پژوهشگر برتر این استان در بخش فنی و مهندسی معرفی شود.

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …