تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۰:۲۸ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / بر اساس رتبه‌بندی آزمایشگاه سایبرمتریک CSIC؛ کسب جایگاه هشتمی واحد خمینی‌شهر در بین واحد‌های دانشگاه آزاد

بر اساس رتبه‌بندی آزمایشگاه سایبرمتریک CSIC؛ کسب جایگاه هشتمی واحد خمینی‌شهر در بین واحد‌های دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در بازه زمانی یک‌ساله در رتبه‌بندی وبومتریک سال ۲۰۲۱ صعود ۶ پله‌ای داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر رتبه هشتم میان دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور و رتبه سوم در استان اصفهان، در رتبه‌بندی وبومتریک سال ۲۰۲۱ را کسب کرد.

بر‌اساس اعلام پایگاه رتبه‌بندی وبومتریک اسپانیا (ژانویه ۲۰۲۱) این واحد دانشگاهی توانست در سال ۲۰۲۱ رتبه هشتم کشوری را پس از واحدهای دانشگاهی علوم‌تحقیقات، مشهد، نجف‌آباد، تهران‌مرکز، قزوین، اصفهان(خوراسگان) و تهران‌جنوب درمیان دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور و رتبه سوم در استان اصفهان را کسب کند و در میان همه دانشگاه‌های آزاد اسلامی کشور، با ۶ رتبه ارتقا در مقایسه با دوره قبل، در جایگاه هشتم قرار بگیرد.

گفتنی است، رتبه‌بندی وب سایت‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی دنیا توسط آزمایشگاه سایبرمتریک (CINDOC) واحدی از انجمن ملی تحقیقات اسپانیا (CSIC) است.

این رتبه‌بندی بیش از ۲۴,۰۰۰ دانشگاه دنیا را بر اساس اطلاعات مبتنی بر وب آن‌ها تحلیل می‌کند.

شاخص‌های وبومتریکس به این دلیل به وجود آمده‌اند که میزان توجه مؤسسات را به نشر اینترنتی نشان دهد. این رتبه‌بندی هر ساله در دی و تیرماه (January & July) بروز می‌شود.

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …