تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۵۷ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / نجفی عنوان کرد؛ نقش‌آفرینی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر در حوزه آموزش بین‌المللی

نجفی عنوان کرد؛ نقش‌آفرینی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر در حوزه آموزش بین‌المللی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: سال آینده سال نقش‌آفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در حوزه فعالیت‌های آموزشی بین‌المللی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، پیام نجفی در مراسم جشن بازنشستگی جمعی از اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با تأکید بر برخی از افتخارات و موفقیت‌های اخیر این واحد دانشگاهی گفت: جهش علمی در انتشار مقالات و کسب رتبه‌های بین‌المللی، دستاوردهای تحقیقاتی شناخته‌شده باعث برجسته شدن این واحد دانشگاهی در کشور شده است.

وی افزود: وجود فارغ‌التحصیلان ممتاز، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت، فعالیت‌های فرهنگی و اعتقادی، وجود کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های پیشرفته که در حال ساخت قطعات هستند و اقداماتی که در حوزه دانش‌بنیان و سایر بخش‌های این دانشگاه انجام‌شده، از آن دانشگاهی توانمند، منظم و همه‌جانبه نگر ساخته که امروز دستاوردهای علمی آن در عرصه‌های مختلف در کشور مطرح است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان بیان کرد: در دوران سخت شروع بیماری کرونا نیز با آنکه به‌ظاهر دانشجویان در دانشگاه نبودند؛ اما فرآیندهای آموزشی در این واحد دانشگاهی باتجربه نوین و موفقی همراه بود که در نتیجه حفظ کیفیت آموزشی و رضایت دانشجویان را به همراه داشت.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان برگزاری موفق دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر را یادآور شد و مطرح کرد: تجربه موفق  برگزاری این دوره‌ها در سطح کشور توسط این واحد دانشگاهی موجب شد تا برای واحد دانشگاهی خمینی‌شهر مأموریت برگزاری کارگاه‌های آموزشی بین‌المللی تعریف شود و سال آینده سال نقش‌آفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در حوزه فعالیت‌های آموزشی بین‌المللی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از ابتکار عمل هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در برگزاری جشن بازنشستگی جمعی از اعضای هیئت‌ علمی و کارکنان این واحد دانشگاهی قدردانی کرد و گفت: موفقیت‌های دانشگاه، مرهون خدمات طولانی‌مدت همه همکاران ازجمله اعضای هیئت علمی، کارکنان و مدیران خدوم دانشگاه است.

نجفی بیان کرد: چه خوب است که این تلاش‌ها دیده‌شده و امروز آنانی که به‌افتخار بازنشستگی نائل می‌شوند در کنار خانواده‌های خود در این مراسم شرکت کرده‌اند و به دانشگاه احساس تعلق دارند که ثمره آن ایجاد محبت، صمیمیت، دوستی و شادی بیشتر است که می‌تواند به‌عنوان سرمایه معنوی دانشگاه بسیار مؤثر باشد.

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …