تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۳۱ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر: آگاهی‌بخشی رسالت مشترک آموزش و پرورش و دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر: آگاهی‌بخشی رسالت مشترک آموزش و پرورش و دانشگاه است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر گفت: آگاهی‌بخشی رسالت مشترک دانشگاه و آموزش و پرورش است و تعامل این دو نهاد باید با یکدیگر افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، فرید نعیمی در دیدار با علی‌اصغر مؤمنیان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان خمینی‌شهر با تأکید بر لزوم هم‌افزایی و تعامل دانشگاه و آموزش و پرورش با یکدیگر اظهار کرد: آگاهی‌بخشی، رسالت مشترک این دو نهاد است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر درباره امکانات و زیرساخت‌های علمی و پژوهشی این واحد دانشگاهی عنوان کرد: واحد دانشگاهی خمینی‌شهر توانسته با برخورداری از ۴۰۰ عضو هیئت علمی تمام‌وقت و حق‌التدریس و امکانات و زیرساخت‌ها با مدیریت خود در حوزه فضای مجازی با بهترین کیفیت، کلاس‌های آموزشی را در دوران بیماری کرونا برگزار کند، این امکانات می‌تواند با جامعه هدف آموزش و پرورش شهرستان هم به اشتراک گذارده شود.

لزوم توسعه مدارس سما در خمینی‌شهر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمینی‌شهر نیز وجود مدارس فرسوده و کمبود فضای آموزشی در این شهرستان را ازجمله مشکلات آموزش و پرورش دانست و خواستار توسعه مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی شد.

علی‌اصغر مؤمنیان گفت: با توجه به جمعیت دانش‌آموزی متراکم در شهرستان خمینی‌شهر، دانشگاه باید در زمینه زیرساخت‌های فضای مجازی و امکانات کتابخانه‌ای همکاری و مساعدت داشته باشد.

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …