تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۳۷ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / با حضور مسئولان صورت گرفت؛ تجلیل از استادان برتر دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

با حضور مسئولان صورت گرفت؛ تجلیل از استادان برتر دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

استادان برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور مسئولان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، استادان برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با رعایت ضوابط و مقررات ایمنی و بهداشتی مورد تجلیل قرار گرفتند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در این آیین با توجه به تأثیر و نقش استادان در ایجاد رضایتمندی و افزایش کیفیت آموزشی بین دانشجویان گفت: با وجود محدودیت‌های موجود در آموزش مجازی به همت اعضای هیئت علمی این دانشگاه نه‌تنها از کیفیت آموزشی کاسته نشد؛ بلکه وجود ظرفیت‌های فناورانه بستر مناسبی را ایجاد کرد تا با خلاقیت و ابتکار عمل استادان، شاخص‌های کیفیت آموزشی افزایش یابد.

فرید نعیمی با برشمردن برخی از بحران‌های ناشی از تنگناهای اقتصادی تحمیل شده به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر اضافه کرد: در سایه آرامش و امید و با به‌کارگیری ظرفیت‌های اقتصادی و کارآفرینانه موجود در این دانشگاه افق روشنی برای آینده این دانشگاه متصور هستیم.

علی حیدری معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر نیز بیان کرد: در ارزیابی‌های صورت گرفته برای معرفی استادان نمونه، معیارهای آموزش الکترونیکی، نظم و انضباط و تعامل سازنده اعضای هیئت علمی با گروه‌های آموزشی و دانشکده‌ها براساس مأموریت‌های تعریف شده مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت هشت نفر از مجموع ۱۰۹ عضو هیئت علمی این دانشگاه حائز بالاترین امتیاز شدند.

حجت‌الاسلام مجتبی یاور فینی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر نیز با بیان برخی ویژگی‌های معلم و استاد برتر از دیدگاه قرآن و اهل بیت(علیهم‌السلام) مطرح کرد: اخلاص در نیت و عمل، الگوی علم توأم با عمل، حسن خلق و فروتنی، علو همت و عفت نفس، عالم به مقتضیات زمان، توجه به مسئولیت استادی و ایجاد زمینه رشد تفکر و معنویت بین دانشجویان خصوصیات یک استاد برتر است.

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …