تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۰۵ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر تأکید کرد؛ اجرای طرح سه‌شنبه‌های کارآفرینی و راه‌اندازی مدرسه کار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر تأکید کرد؛ اجرای طرح سه‌شنبه‌های کارآفرینی و راه‌اندازی مدرسه کار

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر گفت: راه‌اندازی مدرسه کار و اجرای طرح سه‌شنبه‌های کارآفرینی با استفاده از بسته‌های آموزشی مناسب از اولویت‌های این دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، فرید نعیمی در دیدار رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برخی از ظرفیت‌ها و امکانات علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر را یادآور شد و بیان کرد: راه‌اندازی مدرسه کار و اجرای طرح سه‌شنبه‌های کارآفرینی با استفاده از بسته‌های آموزشی مناسب از اولویت‌های پیش روی این دانشگاه است.

وی بر توسعه و رونق فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه تأکید کرد و افزود: یکی از بهترین روش‌های تبدیل دانش به ثروت توسعه و ترویج فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از ظرفیت اعضای هیئت‌ علمی دانشگاه در این راستاست.

همکاری در راستای ایجاد کسب و کارهای نو

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز در این دیدار وجود کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های متعدد صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر را امتیاز قابل‌ توجه این واحد دانشگاهی دانست و گفت: آماده‌ایم تا در قالب تفاهم‌نامه مشترک، زمینه ایجاد همکاری‌های متقابل در زمینه نمونه‌سازی قطعات و ورود به بازار را با استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین فراهم کنیم.

جعفر قیصری با تأکید بر لزوم برگزاری جلسات انتقال تجربیات متقابل ادامه دادد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مجاورت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر قرار گرفته و می‌توانیم با همکاری یکدیگر در راستای ایجاد کسب و کارهای نو و موفق گام برداریم.

به گزارش آنا، در پایان این دیدار مجموعه مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر و مجتمع کارگاهی و کارگاه ماشین ابزار این دانشگاه مورد بازدید قرار گرفت.

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …