تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۰۳ جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۲۶
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / طهماسب‌کاظمی: زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر در تراز بالایی قرار دارد

طهماسب‌کاظمی: زیرساخت‌های دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر در تراز بالایی قرار دارد

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: زیرساخت‌های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در تراز بالایی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از خمینی‌شهر، بهروز طهماسب‌کاظمی در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با توجه به امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این واحد دانشگاهی گفت: برخی زیرساخت‌های موجود در این دانشگاه در واحدهای پایتخت هم مشاهده نمی‌شود.

وی به وسعت و امکانات قابل توجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر اشاره و بیان کرد: لازم است رشته‌های تحصیلی این واحد دانشگاهی متناسب با جامعه هدف آن منطبق شود و به‌ویژه با توجه به جمعیت بزرگ دانش‌آموزی شهرستان خمینی‌شهر، پاسخگوی نیازهای این شهرستان باشد.

رئیس مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی با قدردانی از تلاش‌های رئیس و اعضای هیئت‌ رئیسه واحد دانشگاهی خمینی‌شهر خطاب به آنان اظهار کرد: فعالیت‌های شما موجب افتخار برای ما و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش آنا، بهروز طهماسب‌کاظمی در ابتدای ورود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با حضور در کنار تربت مطهر پنج شهید گمنام دفاع مقدّس مدفون در این دانشگاه به مقام آنان ادای احترام و سپس از مرکز رشد، مسجد، کارگاه ماشین‌ابزار و تولیدقطعه، مجموعه آزمایشگاه‌های برق و مهندسی پزشکی و مجموعه مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر بازدید کرد.

 

 

همچنین ببینید

با شرکت ۲۱ مربی صورت گرفت؛ برگزاری دوره مربیگری D فوتبال ایران در دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر

دوره مربیگری درجه D فوتبال ایران با شرکت ۲۱ مربی در شهرستان خمینی‌شهر و به …