خانه / اخبار سازمان مرکزی دانشگاه / حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در ۲۲ بهمن

حضور پرشور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در ۲۲ بهمن

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همگام با مردم انقلابی، ۲۲ بهمن تماشایی را خلق کردند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور همگام و همراه با مردم انقلابی در همه شهرها از ساعات اولیه صبح امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند.

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور حضور پرشور و گسترده ای در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و با این حضور ۲۲ بهمن امسال را تماشایی کردند.

سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و واحدهای استان تهران امسال نیز همچون گذشته در مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن ایستگاه‌های فرهنگی برپا و اقدام به توزیع محصولات فرهنگی کرد.

دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته با صدور پیامی از فرهیختگان، اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه دعوت کرده بود که در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و این حرکت عظیم مردمی و وحدت بخش پیشقدم باشند تا بار دیگر با مشت های گره کرده فریاد استقلال، آزادی و عظمت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

واحدهای علوم و تحقیقات، تهران مرکزی و دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران نیز در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن غرفه های فرهنگی برپا کرده بودند.

همچنین غرفه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با برپایی غرفه ای به ارائه خدمات پزشکی و مشاوره ای به شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن پرداخت