خانه / اخبار دانشگاه / تجمع اعتراض آمیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به نقض معاهده نامه برجام و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

تجمع اعتراض آمیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به نقض معاهده نامه برجام و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

جمعی از استادان ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با تجمع اعتراض آمیز در محوطه مسجد النبی (ص) این دانشگاه ، خشم و انزجار خود را از نقض معاهده نامه برجام و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف اعلام کردند.

 شرکت کنندگان در این تجمع با شعارهای مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل و پایمال کردن پرچم این دو رژیم استکباری ، سیاست های مزورانه رئیس جمهور آمریکا و همچنین کشتار فلسطینیان و ادامه تجاوز گری های رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند .

همچنین بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در بیانیه ای پیمان شکنی آمریکا در عهد برجام و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را محکوم کرد.

متن این بیانیه به این شرح است:

و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین

نظام جمهوری اسلامی بر بستر تعالیم متعالی اسلام به ویژه اندیشه مهدویت و مقدمه سازی ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) شکل گرفت و از موانع متعددی که استکبار جهانی به ویژه آمریکا و اسرائیل در طول چهل سال در سر راه آن قرار داد با درایت حکیمانه امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت عبور کرد و از این به بعد نیز با رهبری حکیم فرزانه امت، مقام معظم رهبری (حفظه الله) و حمایت توده های ولایت مدار امت و همه دلسوزان نظام اسلامی به پیش خواهد رفت و این وعده الهی است که کسانی که دین او را یاری کنند یاری خواهد کرد.

 در این راستا توطئه های شیطانی رئیس جمهور تازه به دوران رسیده آمریکا در نقض عهد برجام و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس نظیر سایر مکرها و توطئه های آمریکا و اسرائیل به لطف الهی خنثی خواهد شد و امت حزب الله پیروز این میدان خواهد بود.

ما اساتید بسیجی دانشگاه ازاد اسلامی واحد خمینی شهر توطئه نقض عهد برجام و انتقال سفارت امریکا به بیت المقدس را محکوم نموده و بار دیگر با مقام معظم رهبری (حفظه الله) پیمان می بندیم که تا نابودی استکبار جهانی فرمانبردار فرامین ولایت امر باشیم چرا که معتقدیم سعادت نظام اسلامی ما در گرو اطاعت محض از ولایت فقیه است.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون.