خانه / اخبار دانشگاه / نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی: دشمن به‌دنبال استحاله اندیشه جوانان است

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی: دشمن به‌دنبال استحاله اندیشه جوانان است

نماینده مردم شهرستان خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی، هدف از ورود به دانشگاه را تعالی فردی و اجتماعی دانست و گفت: دشمن به‌دنبال استحاله اندیشه جوانان است.

سیدمحمدجواد ابطحی در آیین توجیهی دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر، هدف از ورود به دانشگاه را رشد و تعالی فردی و اجتماعی عنوان کرد و گفت: در کنار تحصیل دانش، پرداختن به اخلاق اسلامی و رعایت آن و توصیه به خود و دیگری در پیمودن راه حق و استقامت و بردباری در این مسیر باید وجهه همت دانشجویان قرار گیرد.

وی خطاب به دانشجویان دختر شرکت‌کننده در این مراسم با بیان اینکه دشمن به‌دنبال استحاله مغزها و اندیشه جوانان ایران اسلامی است، تصریح کرد: شما مظهر جمال و جلال الهی هستید و دامان پاک زنان محل عروج انسانیت است؛ بنابراین مکتب اسلام برای زنان ارزش فوق‌العاده‌ای قائل است؛ پس تلاش کنید که روحیه ایمان، جهاد و ایثارگری را در خود پرورش دهید.

ابطحی با اشاره به کسب تجربه تاریخی از معاهده برجام نیز تصریح کرد: در این تجربه تاریخی آموختیم که تعهدات باید گام به گام باشد و در برابر آن تضمین قوی و کافی اخذ شود و به قول و خنده دشمن اعتماد نکنیم.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برجام به ما آموخت که دشمن وفای به عهد ندارد؛ پس به‌سادگی پای معاهده‌ای را امضا نکنیم.

همچنین ببینید

مرکز ارتقائ شایستگی های حرفه ای دانشجویان برگزار می کند

مرکز ارتقائ شایستگی های حرفه ای دانشجویانSCD در نظر دارد نسبت به برگزاری دوره«کاربرICDL» با …