خانه / اخبار دانشگاه / درخشش پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی در کنفرانس رباتیک و کنترل چین

درخشش پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی در کنفرانس رباتیک و کنترل چین

پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در کنفرانس بین‌المللی رباتیک و کنترل ICARIC ۲۰۱۸چین درخشیدند. 

آتا جهانگیرمشیدی، سعید صف‌آرا فرد و سیدعلی افتخاری اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر، موفق به دریافت جایزه برترین نمایش ربات کاربردی در نخستین کنفرانس بین‌المللی رباتیک و کنترل ICARIC۲۰۱۸  شدند.

پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در نخستین کنفرانس بین‌المللی رباتیک و کنترل ICARIC۲۰۱۸  دانشگاه جیشو در استان هونان کشور چین با ارائه ربات لوله‌نورد یا بازرس لوله، جایزه برترین نمایش ربات کاربردی در صنعت را از آن خود کردند.

 جهانگیرمشیدی در این‌باره به خبرنگار آنا گفت: در این کنفرانس بین‌المللی از بین ۴۰ طرح و مقاله علمی از کشورهای آمریکا، یونان، صربستان، مالزی، چین و هنگ کنگ، محصول تولید شده پژوهشگران واحد خمینی‌شهر موفق به دریافت این جایزه بین‌المللی شد.

وی افزود: محققان واحد خمینی‌شهر آبان سال گذشته، موفق به ساخت این ربات لوله‌نورد شده بودند که در نوع خود نخستین نمونه تولید شده در سطح کشور بود.

پژوهشگر دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: این ربات قادر است عیوب خطوط لوله‌های انتقال سیال را بازبینی و رفع کند و پیش از این نیز در پنجمین کنفرانس بین‌المللی رباتیک و مکاترونیک دانشگاه امیرکبیر تهران رونمایی شده بود.

 

همچنین ببینید

امام‌جمعه خمینی‌شهر: دانشگاه‌ها باید مدیرانی در تراز انقلاب اسلامی تربیت کنند

امام‌جمعه خمینی‌شهر تأکید کرد: برای حفظ جمهوری اسلامی باید مدیرانی در تراز انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها …