قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آرشيو اخبار و اطلاعيه / معارفه رئیس جدید اداره گزینش دانشگاه آزاد واحد خمینی‌شهر

معارفه رئیس جدید اداره گزینش دانشگاه آزاد واحد خمینی‌شهر

رئیس جدید اداره گزینش دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر در آیینی باحضور مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان معرفی شد.

در آیینی با حضور مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر، مهدی رفیعی به‌عنوان رئیس جدید اداره گزینش این واحد دانشگاهی معرفی شد.

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در این جلسه برپیش‌داوری نکردن و پرهیز از ورود حب و بغض در فعالیت‌های گزینش تأکید کرد و گفت: کار گزینش به‌نوعی شبه قضاوت محسوب می‌شود؛ بنابراین اظهارنظر در هر مورد قبل از قطعیت موضوع خطاست.

منصور حسن‌زاده اظهار کرد: در همه پاسخ‌ها به استعلامات باید اصل مستدل و مستند بودن لحاظ شود و در پاسخ استعلامات حتی یک دقیقه نیز نباید تعلل کرد؛ زیرا ممکن است موجب تضییع حق و ایجاد دین شود.

وی به‌روز بودن، نظم و انضباط، سرعت و دقت در کار و همکاری با حراست دانشگاه را از جمله وظایف گزینش برشمرد و تصریح کرد: خوشبختانه گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در سطح کشور سرآمد و پیشرو و پیشتاز است.

مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: گزینش جای مچ‌گیری نیست بلکه ماهیت ارشادی دارد و درعین‌حال نباید با افرادی که تفکرات التقاطی را در دانشگاه ترویج می‌دهند، مماشات کرد.

حسن‌زاده با آرزوی موفقیت برای رئیس جدید اداره گزینش این واحد دانشگاهی، خواستار همراهی و کمک همه مسئولان قسمت‌های مختلف دانشگاه با وی شد.

مطلب پیشنهادی

بازدید از نمایشگاه مواد مخدر در تاریخ ۹۸/۰۳/۳۱ در مصلی نماز جمعه