قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار مركز سما / ظرفیت سما برای تربیت نیروهای تکنسین مهارتی

ظرفیت سما برای تربیت نیروهای تکنسین مهارتی

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر گفت: آموزشکده های سما آمادگی لازم برای برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی با توجه به سیاست های سازمان سما را دارند.

سید محمد باقر محمدی در حاشیه بازدید رئیس اتاق اصناف خمینی شهر از امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی و فرهنگی سما ی خمینی شهر اظهار کرد: با توجه به اینکه مدارس و آموزشکده سمای خمینی شهر در سایت واحد دانشگاهی مستقر و دارای ظرفیت بالقوه بوده واز پیشتازان مدرسه داری محسوب می شوند،می توان از تجارب و توانایی های آن در برگزاری دوره های مهارتی استفاده کرد.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سمای خمینی شهر نیز خاطر نشان کرد: آموزشکده های سما آمادگی لازم برای برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارتی با توجه به سیاست های سما مبنی بر تربیت نیروهای تکنسین مهارتی را دارند، شرایط لازم برای ثبت نام و ادامه تحصیل فرزندان همکاران اتاق اصناف نیز در مدارس و آموزشکده سما مهیاست.

محمدی عنوان کرد: پیوند سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر از مقطع ابتدایی تا دانشجویی به ویژه در مقطع دکتری نشان از مدیریت فکور و کارآمد در دانشگاه است که جا دارد از تلاش خوب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر و مسئولان در بخش های مختلف که با همدلی چنین شرایط خوبی را فراهم کرده اند،قدردانی کنم.

مطلب پیشنهادی

جایگاه مدارس سما