قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار مركز سما / اولیا دانش آموزان رایحه دانشگاه را از مدارس استشمام می کنند.

اولیا دانش آموزان رایحه دانشگاه را از مدارس استشمام می کنند.

رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما خمینی شهر در بازدید رئیس واحد دانشگاهی دکتر پیمان داوری از مرکز سما، قرار گرفتن مدارس و آموزشکده به صورت متمرکز در داخل سایت دانشگاه سبب هم افزایی پتانسیل ها و پیوند مدرسه با دانشگاه می گردد و اولیا دانش آموزان رایحه دانشگاه را از مدارس استشمام می کنند.         

                                                                        

سید محمد باقر محمدی از سما خمینی شهر به عنوان بام شهر یاد کرد و افزود موقعیت مکانی و امکانات در اختیار مدارس همراه با کادر آموزشی مجرب سما را در شهرستان مورد اعتماد و استقبال مردم و مسئولین قرار داده است.                                                                                 

وی افزود: مشارکت دانشجویان رشته های گرافیک،طراحی و دوخت و معماری در طرح درآمد زایی غیر شهریه ای، تولید لباس فرم دانش آموزان و زیبا سازی محوطه مدارس و همچنین امکان ادامه تحصیل همزمان اولیا و فرزندان آنان به عنوان دانشجو و دانش آموز در کنار یکدیگر از دیگر مزیت های این پیوند است.  

دکتر پیمان داوری رئیس واحد خمینی شهر نیز در بازدید از مدارس و آموزشکده سما، با توجه به  کمبود فضای فیزیکی در مدارس و مستقر بودن در سایت دانشگاه از همکاری دانشگاه با سما جهت توسعه فضای فیزیکی برای مدارس در سال تحصیلی جدید خبر دارد.                                  

وی افزود: بکار گیری دبیران مجرب و با تجربه و همچنین استفاده از تجهیزات و امکانات به روز و نیز آموزش رباتیک و آموزش های مهارتی و موفقیت دانش آموزان در کنکور از مواردی است که انتظار می رود در سال تحصیلی جدید برای آن برنامه ریزی گردد.                                      

 

مطلب پیشنهادی

جایگاه مدارس سما