قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار دانشگاه / آذین بیان کرد: تحول محوری و مدیریت انقلابی بهترین راهکار برای رشد و عبور از مشکلات است

آذین بیان کرد: تحول محوری و مدیریت انقلابی بهترین راهکار برای رشد و عبور از مشکلات است

بهترین راهکار برای رشد و بقا و عبور از مشکلات، تحول محوری و مدیریت انقلابی بر مبنای نقشه راه ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که صبح امروز در نشست شورای حراست این استان به میزبانی واحد خمینی شهر سخن می گفت، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مهمترین دستاوردهای نظام اسلامی است و در حال حاضر، گفتمان ولایت مداری بر دانشگاه آزاد اسلامی حاکم است و لازمه این گفتمان، مدیریت جهادی است.

آذین با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی باید نقش قوه عاقله کشور را به خوبی ایفا کند اظهار کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری و در راستای گام دوم انقلاب اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی باید بتواند مشکلات جامعه را حل کند.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به مدیریت شایسته دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گام های اساسی عبور از آموزش محوری و حرکت در مسیر پژوهش محوری را با هدف تولید علم نافع، به خوبی برداشته است و علم نافع، علمی است که اثرگذار است، منشاء دانایی است و با این رویکرد، بسیاری از مشکلات کشور می تواند توسط دانشگاه آزاد اسلامی حل شود.

آذین با اشاره به فعالیت های شاخص دانش بنیان در استان اصفهان عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که می تواند به عنوان نمونه ذکر کرد موضوع تولید بذرهای هیبرید است که امروز به عنوان یک طرح ملی مورد توجه مدیران عالی دانشگاه آزاد اسلامی است و از این مثال می توان به ورود دانشگاه در کمک به حل مشکلات مناطق سیل زده و فعالیت در حوزه تولید سنگ های تزئینی اشاره کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افزود: دکتر طهرانچی تأکید زیادی بر دانشگاه جوار صنعت دارند و در این دوره توجه زیادی به مدارس سما شده است که نشان دهنده فصل بزرگی در نگاه به آینده است.

آذین تأکید کرد: واحدهای دانشگاهی باید توجه ویژه ای به ایجاد امید و تقویت انگیزه داشته باشند و اگر انقلابی بیندیشیم، رفتار ما هم انقلابی و در مسیر تغییر خواهد بود، تغییراتی که موجب برجسته شدن اسلام ناب محمدی خواهد بود، اسلام نابی که با اسلام آمریکایی متفاوت است و توجه به منویات رهبر عزیز و حکیم انقلاب بهترین نقشه راه در مسیر آینده دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

با حکمی از سوی طهرانچی؛ سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر منصوب شد

دکتر محمدمهدی طهرانچی با حکمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر را منصوب کرد. به …