تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۴:۳۳ چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۵/۲۲
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر مطرح کرد؛ کمک انجمن‌های علمی و بسیج دانشجویی به ایجاد محیطی شاد در دانشگاه‌

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر مطرح کرد؛ کمک انجمن‌های علمی و بسیج دانشجویی به ایجاد محیطی شاد در دانشگاه‌

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر گفت: «انجمن‌های علمی و بسیج دانشجویی به ایجاد محیطی شاد و سرشار از انگیزه و امید به آینده در دانشگاه‌ها کمک می‌کنند » .

پیمان داوری صبح امروز در جمع دانشجویان جدید این واحد دانشگاهی و خانواده‌ آنان، نیاز کشور به کار، تلاش و مجاهدت را یادآور شد و گفت:  « آینده میهن اسلامی به دست جوانان پرشور و بانشاط در پرتو فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی، درخشان‌تر از گذشته خواهد بود » .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر یکی از اهداف دانشگاه را تربیت انسان‌های متعهد و متخصص برشمرد و از اولیای دانشجویان برای هماهنگی با دانشگاه در راستای دستیابی به این هدف درخواست همراهی کرد و یادآور شد: «هماهنگی و همراهی اولیا و دانشجویان در اجرای قوانین دانشگاه، سبب موفقیت نظام آموزش عالی برای پرورش نسل آینده‌ساز کشور خواهد شد ».

داوری با برشمردن برخی از امتیازات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر از جمله کسب رتبه ۷۱۷ جهان در بین بیش از ۶ هزار دانشگاه دنیا در رتبه‌بندی سایمگو و دوم کشور و اول استان اصفهان به لحاظ فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی در میان دانشگاه‌ها و مؤسسات غیر دولتی گفت: مرکز رشد این واحد دانشگاهی یکی از پویاترین مراکز رشد کشور محسوب می‌شود و تولید محصولاتی مانند اندام‌های مصنوعی بدن، کپسول فیلمبرداری و دستگاه کاهش مصرف سوخت «رداکس» از افتخارات این مرکز رشد است.

به گفته وی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر با بهره‌گیری از اعضای هیئت علمی جوان در کنار استادان باتجربه و پرافتخار، وجود ده‌ها آزمایشگاه و کارگاه‌های پیشرفته و کارمندان پرتلاش، محیطی مناسب برای پیوند علم و عمل را برای دانشجویان فراهم آورده که ساخت خودرو، موتور و دوچرخه برقی کاملاً ایرانی شاهدی بر این مدعاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر خطاب به دانشجویان جدید گفت: «بر روی زمین، هیچ چیز به عظمت مقام انسان نمی‌رسد و در انسان عنصری مهم‌تر از خرد‌ورزی و تفکر وجود ندارد ».

داوری افزود: «اکنون که در مسیر تقویت قدرت تفکر خویش پا به عرصه کسب دانش و مهارت گذاشته‌اید، تمام همت خود را صرف به دست آوردن آرزوهای بزرگ ملت و کشور عزیزمان کنید و در ساختن آینده‌ای درخشان برای ایران اسلامی تردید نکنید و با قدرت تمام وارد عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی شوید ».

 در این مراسم دانشجویان جدید با مقررات آموزشی، نحوه حضور در فعالیت‌های پژوهشی و فرهنگی و چگونگی دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود تا پایان تحصیلات در دانشگاه آشنا شدند.

همچنین ببینید

حجت‌الاسلام نقدعلی مطرح کرد؛ پیگیری طلب دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید در مجلس شورای اسلامی

حجت‌الاسلام نقدعلی مطرح کرد؛ پیگیری طلب دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید در مجلس شورای …