قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار دانشگاه / تشکل‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر: اصلاح قیمت سوخت با مشورت نخبگان می‌توانست در بهترین زمان اجرایی شود

تشکل‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر: اصلاح قیمت سوخت با مشورت نخبگان می‌توانست در بهترین زمان اجرایی شود

تشکل‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر با صدور بیانیه مطرح کرده که در امر اصلاح قیمت سوخت، قطعاً می‌توانستیم از ماه‌ها قبل، مردم را در جریان امر قرار دهیم و با مشورت با نخبگان بهترین زمان را برای اجرای این کار انتخاب کنیم.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا،‌ در بیانیه تشکل‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی خمینی‌شهر به مناسبت توطئه دشمنان آمده است: امروز که چهل سال افتخارآمیز از تاریخ انقلاب اسلامی را پشت سر نهاده‌ایم، با افتخار اعلان می‌کنیم انقلاب اسلامی که در ابتدا نهال نوپایی بود، اکنون به درخت تناور و پرثمری تبدیل شده که می‌تواند همان‌گونه که در فتنه اخیر شاهد بودیم، حاصل سال‌ها تلاش گسترده و هزینه‌های گزاف دشمنان برای نابودی انقلاب را در ظرف چند روز خنثی کند.

در این زمینه بسیج اساتید، معاونت دانشجویی و فرهنگی و جامعه اسلامی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر نکاتی را بیان کردند که باید مدنظر قرار گیرد:

۱-کشوری که ۴۰ سال پرافتخار را پشت سر گذاشته قطعاً باید در تصمیم‌گیری‌های کلان، مثل سهمیه‌بندی سوخت، به‌گونه‌ای مدبرانه عمل کند که کمترین آسیب متوجه کشور شود. در امر اصلاح قیمت سوخت، قطعاً می‌توانستیم از ماه‌ها قبل، مردم را در جریان امر قرار دهیم و ذهنیت آنها را درباره ضرورت این کار آماده کنیم و با مشورت با نخبگان بهترین زمان را برای اجرای این کار انتخاب کنیم، به‌ویژه در شرایطی که دشمنان برای متشنج کردن جامعه لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند و حتی بر دشمنی خود با ایران اسلامی و حمایت از اشرار تصریح هم می‌کنند. رهبری معظم انقلاب بر هشیاری مردم و مسئولان در رابطه با  توطئه‌های دشمنان بارها هشدار داده‌اند.

۲-باید به نقش بی‌بدیل ولی‌فقیه بصیر زمان در مورد حل این مشکل توجه کرد که کلام ایشان مثل سایر موارد فصل‌الخطاب بود و با  فرو نشاندن فتنه، بر ضرورت قانون مداری تأکید کردند و در سخنان خود در درس خارج تأکید کردند آنچه سران قوا تصمیم گرفته‌اند باید اجرا شود و تمرد از آن جایز نیست؛ البته باید نقایص کار مرتفع شود. از مسئولان مربوطه می‌خواهیم به وظایف خود در این زمینه به‌طور کامل عمل کنند.

۳-مردم ولایتمدار، با گله‌مندی از شرایط سخت اقتصادی و تصمیم‌گیری عجولانه مسئولان مربوطه در زمینه سوخت از آنجا که نظام اسلامی را از آن خود و عطیه الهی می‌دانند، برای جدا کردن صف خود از فتنه گران و بیعت مجدد با رهبری فرزانه، در روزهای پایانی آبان ماه، به شکرانه خنثی شدن فتنه اخیر در میدان‌ها شهرها گرد هم می‌آیند و سرود وحدت سر می‌دهند.

این بیانیه تصریح می‌کند: تشکل‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر نیز دوشادوش سایر مردم در این مراسم شرکت می‌کنند و با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب پیمانی تازه می‌بندند.

در ادامه این بیانیه آمده است: از همه نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و سایر مجموعه‌هایی که جان‌برکف نهادند تا نظام اسلامی بماند و خار چشم دشمنان باشد، سپاسگزاری کنیم. به روح پرفتوح همه شهدای انقلاب بخصوص شهدایی که در این فتنه اخیر تقدیم انقلاب شد درود می‌فرستیم و از خداوند منان بقای نظام اسلامی و سلامتی رهبر معظم انقلاب را تا ظهور امام زمان(عج) خواهانیم.

مطلب پیشنهادی

در کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان انجام شد؛ تصویب راه‌اندازی گروه پژوهشی «دین، مشاوره و روان درمانی»

تشکیل و راه‌اندازی گروه پژوهشی «دین، مشاوره و روان درمانی» توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد …