تماس با دانشگاه : 14-33660011-031    فاکس : 33660088-031
۱۱:۳۶ پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
Language : FA |
خانه / اخبار دانشگاه / با حضور رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور؛ مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر گشایش یافت

با حضور رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور؛ مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر گشایش یافت

مرکز مشاوره امین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر با حضور رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره کشور و استان اصفهان و جمعی از اساتید و دانشجویان گشایش یافت.

 رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره استان اصفهان ظهر امروز در مراسم گشایش مرکز مشاوره امین واحد خمینی‌شهر گفت: استان اصفهان پس از تهران دارای بالاترین آمار متخصصان روان شناسی و مشاوره و بیشترین اعضای این سازمان است.

فرامرزی همچنین از برگزاری کارگاه اخلاق حرفه‌ای برای مشاوران و روان شناسان این استان خبر داد و گفت: همه روان‌شناسان و مشاورانی که به ارائه خدمات روان شناختی مشغول هستند الزاماً باید در این کارگاه شرکت کنند.

وی خاطر نشان کرد: از طریق وب‌سایت استانی این سازمان در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.

وی به دانشجویان و علاقه‌مندان به حضور در کارگاه های آموزشی روان‌شناسی و مشاوره هم توصیه کرد، فقط در کارگاه‌هایی که دارای مجوز از این سازمان هستند  و گواهینامه آن از طریق سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره صادر می‌شود، شرکت کنند.

گفتنی است در این آئین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر هم با اشاره به اشتغال به تحصیل بیش از ۱۵۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در رشته‌های مشاوره و روان‌شناسی در این واحد دانشگاهی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در راستای رسالت دانشگاهی خود آماده ارائه خدمات علمی و پژوهشی و رایزنی با دانشگاه‌های برجسته کشور در برگزاری دوره‌های آموزشی، بازدیدهای علمی، اجرای کارگاه های آموزشی و برپایی سمینارها و همایش های علمی و عمق بخشی آموزش آکادمیک است.

پیمان داوری همچنین از سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره برای پیشبرد اهداف دانشگاهی و ایجاد تعامل و هم‌افزایی دعوت به همکاری کرد و گفت: هدف ما تربیت متخصصان و فارغ التحصیلان اثرگذار در حوزه روان‌شناسی و مشاوره است.

همچنین ببینید

نعیمی در گفت‌وگو با آنا: دانشگاه به رسالت تاریخی خود در انتخابات عمل می‌کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر عنوان کرد که دانشگاه مانند چشم بیدار ملت به …