دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

 

اطلاعیه گروه برق-کنترل در رابطه با اخذ دروس درانتخاب واحد نيمسال اول93-92
1- به دانشجویان رشته برق- کنترل، توصیه می شود در انتخاب واحد، حتما برنامه پیشنهادی تدوین شده توسط گروه را مدنظر قرار دهند و از عقب افتادن یا جلو افتادن از این برنامه پرهیز کنند. برنامه پیشنهادی در سایت دانشکده، در لینک مربوط به گروه کنترل، قابل دانلود می باشد.
2- امتحانات کلیه گروههای دروس مدار1، مدار 2 و تجزیه و تحلیل سیستمها همچون سنوات گذشته بصورت مشترک برگزار می گردد.
3- دانشجویانی که درس کنترل خطی را نگذرانده اند از اخذ درس نظریه مجموعه های فازی خودداری کنند. 
4- دروس اختیاری پیشنهادی توسط گروه، دروس تاسیسات الکتریکی و اقتصاد مهندسی از گروه قدرت، دروس تکنیک پالس و آز میکروپروسسور از گروه مهندسی پزشکی و درس نظریه مجموعه های فازی از گروه کنترل می باشند. به دانشجویان رشته کنترل، توصیه می شود از اخذ دروس اختیاری دیگر بجز این دروس، بخصوص دروس 2 واحدی خودداری نمایند.
5- دانشجویان کنترل که قصد اخذ پروژه در نیمسال جاری را دارند، بایستی پس از اخذ پروژه، در فاصله زمانی ثبت نام تا حذف و اضافه با استاد پروژه در مورد موضوع پروژه به توافق برسند. توجه شود که امکان تغییر استاد پروژه پس از حذف و اضافه وجود ندارد. ضمنا فرم تکمیل شده ثبت پروژه که به امضای استاد راهنمای پروژه رسیده است، بایستی حداکثر تا پایان مهرماه تحویل مدیر گروه شود. بدیهی است مسوولیت عدم تحویل فرم مذکورتا تاریخ موردنظر متوجه دانشجو می باشد.

 

www.iaukhsh.ac.ir
Powered by DorsaPortal